Let’s Make Bagels!- hands on class
WildFlower Farm

Let’s Make Bagels!- hands on class

Regular price $55.00 $0.00 Unit price per

I’ve had a lot of requests for a bagel making class so lets do it!

Each student will go home with fresh bagels that they have made in class and the recipe. No special equipment is needed.